Vakantie Veiling

  • Welkom op de startpagina Vakantie Veiling. Vakantieveilingen zijn erg populair. Door te bieden op vakantie veilingen kunt u voordelig op vakantie. Maar er zijn meer mogelijkheden om voordelig weg te gaan. Op deze vakantie veilingen pagina vindt u links naar de bekendste vakantie veiling websites en een uitgebreid aanbod met andere vakanties, reisaanbieders en handige vakantie links. De beheerder van deze vakantie veiling website wenst u alvast een fijne vakantie toe!

Advertentie

Wintersport 2013-2014

Bekende vakantie veiling sites

Busreizen

Vliegtickets

Cruise vakanties

Zonvakanties

Last Minute vakanties

Last Minutes zoeken

Vliegvakanties

Hotels

Kerstmarkten

Bekende reisaanbieders

Leuke reiswebsites

Koester je voetjes

  • Draag goede schoenen voor je eigen gezondheid

    Ze staan letterlijk en figuurlijk altijd voor je klaar – je voeten. Daarom alleen al verdienen ze goed te worden verzorgd. Zo nu en dan eens je voetjes vertroetelen met lekkere zalfjes en crèmepjes is helemaal niet verkeerd, maar nog belangrijker is het dragen van goede schoenen. Zo voorkom je dat je blaren, zwakke enkels of een afwijkende voet krijgt. Het aanschaffen van nieuwe schoenen is daarom ook een moeilijke klus. Wanneer is een schoen goed voor jou voet en op welke criteria moet je letten bij het aanschaffen van nieuwe schoenen?

    Een variërende grootte
    De schoenmaat verandert met de tijd en zeker als je nog in de groei zit. Voor kinderen is het verstandig om voor aankoop van de schoen de lengte van de voet op te laten meten. Naarmate je ouder wordt zal de voetgroei stagneren en zul je steeds dezelfde maat kunnen kopen. Als je schoenen wilt gaan kopen is het belangrijk om goede ruime sokken te dragen, deze draag je normaal gesproken thuis en in de winter ook. Als je online outdoor schoenen gaat aanschaffen van bijvoorbeeld campz.nl kun je ze het beste thuis dan dus ook passen met je alledaagse sokken aan. Onze tip is om halverwege de dag rond 15.00u in de middag de schoenen te gaan passen. Op dat moment is de voet namelijk ietwat opgezet en vermijdt je het risico om te kleine schoenen te kopen. Veel mensen hebben de gewoonte altijd één schoen te passen, vaak is dit dan de rechter. De praktijk leert ons dat voeten vaak lengteverschil hebben en daarom is het verstandiger om de linkerschoen er ook even bij te pakken en te passen.

    Comfort boven alles
    Zit een schoen niet lekker, maar is het toch een erg mooi exemplaar? Koop deze dan zeker niet. Wegens een gebrek aan comfort zul je spijt krijgen van je aankoop en verdwijnen de schoenen als sneeuw voor de zon in je schoenenkast. Leken de gekochte schoenen in het eerste geval toch comfortabel, maar blijkt dat later toch niet zo te zijn? Dan kunt u de schoenen laten oprekken bij de schoenmaker. Teven is het als je schoenen gaat kopen belangrijk om je te richten op hoe de schoenen zitten en niet of dat jou maat wel is. Zo kunt u normaal gesproken vaak maat 38 hebben, maar eenmaal blijkt het dat maat 39 toch beter zit, omdat de tenen vrij kunnen bewegen in de voet van de neus. Koop dan gewoon de afwijkende maat en in dit geval is dat maat 39. En nu: let’s buy shoes!